Zakázkové a smluvní balení jednoporcových sáčků

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vám nabídnout služby v našem novém předváděcím centru balících a popisovacích strojů. Za pomoci nejmodernějších technologií (horizontální balící stroj ROVEMA HVS 100 - 140) nabízíme a zajišťujeme svým zákazníkům balení tablet, sypkých a tekutých výrobků do jednoporcových sáčků.

Sáčky lze při balení libovolně potiskovat a doznačovat tak, že je možná i nízkosériová výroba.

Balení je vhodné například pro různé potravinové doplňky, koupelnové soli, prací prášky, desinfekční prostředky, kečupy, hořčice, šampóny, gely, krémy, kondicionery, šťávy, tablety, bonbony atd. Velké využití nacházejí naše výrobky v reklamě jako vzorková balení jednotlivých produktů pro vkládání do časopisů, rozdávání při promo akcích atd.

Balící stroj ROVEMA HVS 100 - 140 nabízí možnost balení do plochých sáčků se 3 nebo 4 sváry s obsahem od 0,5 ml. Balení je možné do všech obalových materiálů, které jsou svařitelné.

Rozměry sáčku:
šířka: 45 - 140 mm
výška: 40 - 120 mm

Dále můžeme zajistit výrobu vhodné obalové fólie, manipulaci s hotovými sáčky (ruční vkládání do krabiček a kartonů, popis a polep kartonů), potisk smotných sáčků přímo při balícím procesu atd.