Balicí technika Rovema

Pokud Vaše firma klade důraz na precizní zabalení svých výrobků dle nejnovějších evropských trendů, balíte-li drobné kusové zboží, sypké a práškové materiály nebo snad něco tekutého do sáčků, lahviček, krabic, či řešíte skupinové balení, špičková balicí technika od společnosti ROVEMA Verpackungsmachinen GmbH je tu právě pro Vás. Tyto stroje vynikají svou vysokou spolehlivostí, velmi vysokými výkony, kvalitou provedení a přesností při balení. ROVEMA je vůdčí mezinárodní výrobce kompletních balicích systémů pro široké spektrum různých druhů výrobků a aplikací (dávkování, polštářové sáčky, kartónové krabice, finální balení, ale i kompletní systémy).

Nejlepší vizitkou kvality a spolehlivosti jsou stovky spokojených zákazníků, kteří již dlouhou řadu let používají osvědčené a praxí prověřené balicí stroje od firmy Rovema. A právě i pro ně vzniklo servisní a obchodní zastoupení této firmy v ČR. Jsme potěšeni, že naše firma Bohemia Znak může vytvářet servisní zázemí pro všechny Rovema zákazníky u nás v České a Slovenské republice. Dodáváme kompletní sortiment balicích strojů, dávkovacích zařízení a vážních systémů. Zabezpečujeme rovněž montáž u zákazníka, garanční i pozáruční servis a dodávky náhradních dílů a spotřebního materiálu pro veškeré strojní vybavení vyrobené firmou Rovema od jejího vzniku v roce 1957.

V současné době je po celém světě v provozu více než 25.000 balicích strojů ROVEMA. Miliony výrobků za den jsou zabaleny díky odborným znalostem a inovaci Rovemy na půdě jednotlivých balicích strojů, ale i kompletních balicích systémů. Díky vysoce inovativnímu přístupu, komplexním technickým znalostem a zkušenostem a dynamickému vývoji nabízíme řešení i pro obtížné a komplexní balicí problémy, což považujeme za konkurenční výhodu pro naše zákazníky.

BALICÍ TECHNIKA: Systém balení

Pro ROVEMU toto znamená, že jednotlivé balicí stroje, ale i kompletní systémy jsou realizovány logicky a inovativně. Proto jsme schopni nabídnout kompletní řešení pro specializované a komplexní požadavky našich zákazníků na balení svých výrobků.

Tvarování, plnění, zavírání, a finální balení dle požadavků trhu mohou být realizovány pouze dodavatelem s kompletními znalostmi o začlenění individuálních modulů baliček do zákazníkova specifického procesu výroby.

ROVEMA nabízí kompletní balení od jednotlivých vstupů, včetně řízení projektu, výroby, instalaci až po uvedení do provozu přímo u zákazníka spolu s úplným a vyčerpávajícím záručním a pozáručním servisem.

Široké spektrum řešení pro balicí průmysl:

  • Plnící systémy s objemovými, váhovými a kombinovanými principy
  • Tvarovací, plnící a uzavírací stroje vertikální, horizontální, krokové i kontinuální
  • Kombinované plnící a zavírací stroje ( “Brick“balicí stroje)
  • Kartonovací stroje
  • Stroje na finální balení
  • Balicí linky
  • Systémy dodávané na klíč