Zakázkové a smluvní balení jednoporcových sáčků


Vážení obchodní přátelé,


dovolujeme si Vám nabídnout služby v našem novém předváděcím centru balících a popisovacích strojů. Za pomoci nejmodernějších technologií ( horizontální balící stroj ROVEMA HVS 100 - 140) nabízíme a zajišťujeme svým zákazníkům balení tablet, sypkých, a tekutých výrobků do jednoporcových sáčků.

Sáčky lze při balení libovolně potiskovat a doznačovat tak, že je možná i nízkosériová výroba.

Balení je vhodné například pro různé potravinové doplňky, koupelnové soli, prací prášky, desinfekční prostředky, kečupy, hořčice, šampóny, gely. krémy, kondicionery, šťávy, tablety, bonbony atd.Velké využití nacházejí naše výrobky v reklamě jako vzorková balení jednotlivých produktů pro vkládání do časopisů, rozdávání při promo akcích atd.

Balící stroj ROVEMA HVS 100 - 140 nabízí možnost balení do plochých sáčků se 3 nebo 4 sváry, s obsahem od 0,5 ml. Balení je možné do všech obalových materiálů které jsou svařitelné.

Rozměry sáčku : šířka 45 - 140 mm
výška 40 - 120 mm

Dále můžeme zajistit výrobu vhodné obalové fólie, manipulaci s hotovými sáčky (ruční vkládání do krabiček a kartonů, popis a polep kartonů), potisk smotných sáčků přímo při balícím procesu atd.


© Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

NAVRCHOLU.cz
« mapa stránek »

O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty