Inkoustové válečky jednorázové i znovu naplnitelné


  JEDNORÁZOVÉ inkoustové válečky

  Různé typy těchto válečků se používají v odvalovacích popisovačích jak na savé, tak na nesavé materiály. V současné době dostupné ve více barvách: černá, bílá, zelená, modrá a červená.

  Válečky dodáváme v nejrůznějších rozměrech přesně na přání zákazníka. Možno zvolit vnější průměr, výšku i průměr vnitřní díry.

  Velké uplatnění nacházejí tyto válečky při popisu obalů lékařských potřeb a potravin. Jsou totiž naprosto zdravotně nezávadné za udržení vysoké kvality potisku.

  Eliminace problémů s přesycením válečků inkoustem. Aplikace na neporézní povrchy až do dvou coulů. Velká variabilita i v šířkách válečků. Speciální uzavíratelné balení se zabezpečením proti vysychání inkoustu. Možnost i sycení válečků z inkoustových rezervoárů přímo v odvalovacím kódovači

  Jednorázové MT Inkoustové válečky

  Ve snaze o další zjednodušení potisku neporézních materiálů vytvořila a uvedla do provozu firma Universal nový patentovaný materiál inkoustových válečků. Nový typ MT inkoustových válečků, které jsou konstrukčně použitelné pro tvorbu velmi sytých značek a nápisů, které usychají do 4-6 sekund při okolní teplotě 24°C na většině nesavých povrchů. Tyto jednoúčelové válečky poskytují až 500 000 otisků při průměrném použití. Váleček je jednoduše instalovatelný do odvalovacícho kódovače a stejně tak vyměnitelný pokud je kapacita inkoustu vyčerpána. (váleček je vyprázdněn). Tyto válečky jsou napuštěny rychleschnoucím inkoustem na ředidlové bázi a jsou navrženy pro použití na námi dodávaných Non-Porous odvalovacích kódovačích.

  Nový typ MT inkoustových válečků byl původně navržen a vyvinut pro ruční odvalovací kódovače, které nemají možnost instalace znovunaplnitelných 4 uncových kartridží. Výsledky tohoto materiálu však byly natolik vyjímečné, že jsme ho začaly produkovat a dodávat ve více velikostech pro všechny typy našich odvalovacích kódovačů na neporézní materiály. MT inkoustové válečky jsou v současné době dostupné nejen v černé barvě, ale i v barvě modré, zelené, červené a bílé.

  ZNOVUNAPLNITELNÉ inkoustové válačky

   Všechny tyto válečky jsou schopné být znovu naplněny inkoustem pro maximální ekonomičnost. Válečky jsou dodávány ve více materiálech v závislosti na savosti popisovaného materiálu a viskozitě doplňovaného inkoustu.

  MIKROCELLOVÉ INKOUSTOVÉ VÁLEČKY

  Mikrocellové inkoustové válečky jsou nejodolnější (nejvíce trvanlivé) válečky na dnešním trhu. Tento materiál je extrémně tuhý (pevný), který vydrží rok a více v normálních podmínkách. Když není jinak specifikováno, Mikrocellové válečky jsou nabízeny se všemi novými Středně velkými kódovači a jsou doporučeny pro používání s inkoustem Universal #1150, KORTHO nebo ekvivalentními inkousty pro tisk na vlnité kartony (vyrobené z vlnitého papíru) a jiné porézní povrchy materiálů.

  XF NEOPRENOVÉ INKOUSTOVÉ VÁLEČKY

   XF Neoprenové inkoustové válečky od Universalu jsou vyrobeny z extra pevně hustého neoprenového materiálu. Jelikož není úplně tak pevný jako Mikrocell, extrémně jemné články struktury těchto rolí obstarávají neobyčejnou kvalitu tisku především když jde o štočky tisknoucí malá písmena (číslice). Díky jejich skvělé schopnosti vyrovnávat různé tlouštky štočků, jsou tyto válečky doporučovány pro správnou kvalitu tisku pokud je požadován několikařádkový text.

  NEOPRENOVÉ INKOUSTOVÉ VÁLEČKY

   Neoprenové inkoustové válečky od Universalu jsou vyráběny z měkkých (nízko-) hustotních neoprenových materiálů. Protože tento materiál má prostorné články struktury, je to navrhováno (konstruováno) pro použití s intenzivně (hodně, těžce) barvícími inkousty na kartónový potisk porézních materiálů.

  KORTHO napouštěcí válečky

   Textilní napouštěcí válečky jsou dodávány v několika rozměrech. Velká variabilita v šířkách válečků dle potřeb jednotlivých zákazníků. Eliminuje problémy s přesycením válečků inkoustem. Velmi vhodné pro sycení inkousty z řady Kortho K6 – K30. Vlisovaný plastový střed zajišťuje velkou tuhost a trvanlivost válečku.

  © Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

  NAVRCHOLU.cz
  « mapa stránek »

  O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty