K celému sortimentu značících a popisovacích přístrojů dodáváme veškerý spotřební materiál.
Kódovací fólie této pigmentové řady jsou určeny k potisku obalů a dalších výrobků pomocí tiskáren využívajících horké ražby. Nejčastěji používané k tisku data výroby a spotřeby, čísla směn, nebo technických informací o výrobku atd.

Použití ve strojích např: Sellier & Bellot, Astro, Mašek, Hesser, Velteko, Rovema, Kortho, Markem, Allen, Multivack, Custner, Simplex, IMA, Open Date, Compacte, Seci Printer atd.
Dodáváme termotransferové fólie - vhodné pro téměř všechny TTR tiskárny. Podle požadovaných vlastností ( odolnost proti otěru, poškrábání, teplu, nebo ředidlům ) se volí vhodný typ a složení pigmentu pásky. Směr návinu, zaváděcí fólie, šíři a návin vyrobíme dle Vašich požadavků.

Použití na tiskárnách např.: Kortho, Markem, Open Date, Sato, Datamax, TEC, Zebra, Godex, Imaje, Citizen, Avery, Monarch, Intermec, Jaguar, SmartDate, Videojet, Linx, Soabar, Novexx, Printronix, Valentin atd.
Použití ve strojích např: Varotec, Markem, Kortho, Maky, EDM, Norwood, Dato Flash, Dato Pack, Imaje, Bralpack, D.Faingold, Markotech, Allen, Elmo atd..
Celá škála dodávaných barev a inkoustů na značení do principem různých popisovačů je dělena podle rychlosti schnutí, použití, a poréznosti popisovaného povrchu.
Tyto litery a štočky se používají na tiskárnách Markem, Kortho, Avery, Jones, Kwik–Lock, Concave, Schmidt, Arenco, T-Type, Doboy, EDM, Norwood, Dato Flash, Open Date, Dato Pack, Imaje, Bralpack, D.Faingold, Markotech, Allen, Elmo, Maky, atd.
Ribtype gumové litery Vám dovolí snadno měnit tištěné informace na kartonech, obalech a výrobcích. Každý kus gumového typu má vzadu drážky a takto může být vtisknut do drážkované gumy na Vašem značícím zařízení (princip gumového suchého zipu). Takovéto litery a štočky se používají do odvalovacích kódovacích zařízení, ručních tiskáren a razítek, které jsou vybaveny základní drážkovanou gumou. Gumové typy RIBtype® jsou kompatibilní se značkami Telos®, Posta® a Tiflex® vyráběnými v Evropě.
Různé druhy inkoustových válečků (Ink Rolls) se používají v odvalovacích popisovačích jak na savé, tak na nesavé materiály. Válečky dodáváme v nejrůznějších šířích. vnitřních a vnějších průměrech, přesně na přání zákazníka. Válečky lze pořídit jako jednorázové a nebo je možné je sytit z inkoustových rezervoárů v odvalovacím kódovači.
Folie ze skleněných a aramidových tkanin s teflonovým ( PTFE ) nebo silikonovým povlakem pro technicky náročné aplikace do teplot 260°C. Dodávky jsou možné v různých tloušťkách a s jednostranným kontaktním lepidlem.

© Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

NAVRCHOLU.cz
« mapa stránek »

O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty