Speciální značkovače


  Značkovače mají prakticky neomezené možnosti použití. Představují ověřený způsob jak aplikovat široké spektrum tekutin například v čističích skvrn, při nanášení lepidel a barev pro lokální opravy, penetrační povlaky a další. Firma U-Mark má zkušenosti s vývojem speciálních značkovačů pro nejrůznější trhy. Řadu těchto výrobků dodáváme také pod soukromou značkou nebo smluvní značkou obchodu. Bližší informace najdete na naší stránce Soukromá značka (Private Label).

  Pokud se vám nedaří najít značkovač, který potřebujete, mohli bychom vám jej najít sami, případně jej pro vás vyvinout. Kontaktujte nás a projednáme vaše potřeby.

  ZNAČKOVAČE S BARVOU ODSTRANITELNOU DETERGENTEM

  Rychleschnoucí voděodolné barvy jsou navrženy tak, aby se daly snadno odstranit čistícími prostředky a zásaditými detergenty, aniž by prosakovaly nebo zanechávaly "duchy".

  Přípravek DR. PAINT™ lze odstranit ze skla a z nenatřeného kovu domácími čisticími prostředky na bázi čpavku.

  Značkovače s barvou odstranitelnou vodou

  Barva z těchto značkovačů se nerozmazává a rychle schne na mastných površích kovů. Ideální pro značení produktů ve výrobním závodě.

  PERA K ODSTRAŇOVÁNÍ SKVRN

  Nová pera U-Mark určená k odstraňování skvrn neobsahují žádné bělidlo. Biologicky odbouratelný detergent v jejich náplni dokáže odstranit i odolné skvrny z oděvů, koberců a čalounění, aniž by poškozoval životní prostředí.

  © Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

  NAVRCHOLU.cz
  « mapa stránek »

  O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty