Inkoustové značkovače


  Rychle schnoucí inkoustové značkovače jsou velmi univerzální. Jejich stopa setrvává téměř na všem, od zeměměřičských tyčí až po voskované krabice, štítky, pásky, cenovky, sklo, plasty a další materiály - v exteriérech i v interiérech. Stopa rychle zaschne a s výrobkem můžete hned po označení manipulovat, aniž by hrozilo rozmazání. Inkoustové značkovače U-Mark zasychají rychleji, mají lepší vlastnosti a představují skvělou hodnotu - proto jsou logickou volbou pro profesionální a průmyslové uživatele.

  INKOUSTOVÉ ZNAČKOVAČE S VENTILEM

  Inkoustové značkovače U-Mark s ventilem jsou určeny pro profesionální průmyslové a stavební označování. Jsou naplněny rychleschnoucím kapalným inkoustem, který se do vyměnitelné špičky uvolňuje technologií Advanced Valve Technology™.

  Ve snaze poskytnout vám spolehlivý značkovač, věnujeme pozornost všem detailům - od výjimečně trvanlivých inkoustů pro obecné účely až po ergonomické čapky a odolné hroty.

  KAPILÁRNÍ INKOUSTOVÉ ZNAČKOVAČE

  Kapilární značkovače mají inkoust v zásobníku naplněném vlákny a uloženém uvnitř pera. Inkoust proniká do hrotu pera kapilární elevací. Nicméně všechny kapilární značkovače nejsou stejné. Kapilární značkovače U-Mark jsou, na rozdíl od levných kapilárních značkovačů určených pro občasné použití v kanceláři, navržené k provádění trvanlivých značek s využitím odolných materiálů a permanentních inkoustů průmyslové třídy.

  © Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

  NAVRCHOLU.cz
  « mapa stránek »

  O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty