Barevné značkovače


  Barevné značkovače přijdou vhod když potřebujete výrazné a trvanlivé krycí barvy k označení kovových, skleněných, plastových, dřevěných a různých nepórovitých povrchů, v interiéru i v exteriéru. Hustá kapalná barva se rozvádí pomocí patentovaného ventilového mechanizmu. K hlavním způsobům využití patří kontrola jakosti, svědečné značky, sledování skladových zásob, případně barevné značení. Nezbytnost pro svářeče, mechaniky, kovodělníky a kontrolory jakosti - barevné značkovače se hodí pro tisíce odborných a průmyslových aplikací. 

  BAREVNÉ ZNAČKOVAČE

  Poslední generace technologie greenlabel® v sobě spojuje odolnost s vyšší mírou bezpečnosti při snížené zátěži pro životní prostředí. Firma U-Mark prosazovala barviva bez xylenu na bázi alkoholu už dlouho předtím, než se stala módní. A dnes produkt W20 zvyšuje laťku pro barevné značkovače na bázi vody. 

  Barevné značkovače greenlabel® jsou i nadále v popředí z hlediska jakosti, hodnoty a inovací. 

  W20 - barevný značkovač na bázi vody

  Zakulacená / břitová přestavitelná špička, permanentní barva greenlabel®.

  BAREVNÉ ZNAČKOVAČE NA BÁZI OLEJE 

  Průmyslový značkovač U-Mark 100P 

  Klasické olejové značkovače odolávají vodě, slunečnímu světlu, různých chemikáliím i nešetrnému zacházení. Patentovaná technologie s ventilem zajistí plynulý tok barvy a rychlé nasáknutí do hrotu. Dobře se hodí pro označování rezavých či zaolejovaných povrchů, v interiérech i v exteriérech. Vyrábí se ve třech velikostech v provedení pro nejrůznější profesionální aplikace. 

  ZNAČKOVAČ S TUHOU BARVOU 

  Permanentní barva odolávající vodě a UV záření pro označování pórovitých i nepórovitých povrchů, včetně mokrých, mastných a drsných ploch.

  © Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

  NAVRCHOLU.cz
  « mapa stránek »

  O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty