Chcete-li čistý nebo jen částečně předtištěný obalový materiál (fólie, papír, karton, hliník atd. ) doplňovat měnícími se informacemi, je Termotransferový tisk ideálním řešením. Lze potiskovat i celoplošně a v různých kombinacích. Moderní TTR tiskárny komunikující s připojeným PC mají v paměti desítky zpráv, loga, čárové kódy, 2D kódy, aktuální datum, čas atd..
TTR Tiskárna KORTHO QiC splňuje nejpřísnější nároky na spolehlivost a kvalitu tisku při značení přímo na obalovou fólii při procesu balení. Splňuje vše, co můžete od KORTHO tiskárny očekávat – kombinace spolehlivosti, jednoduchosti a široké možnosti tisku.

Nasazení KORTHO QiC umožní výrobcům velkou variabilitu ve značení a popisu obalů při velmi nízkých nákladech. Její robustnost, odolnost, spolehlivost a jednoduchost je přesně to, co na trhu průmyslových TTR tiskáren doposud chybělo.Jedná se o plně pneumatický stroj. Veškeré prvky ovládané vzduchem dovolují vysoký výkon až 350 cyklů za minutu a velmi robustní provedení.
Termotransferová tiskárna Thermocode je moderní termotransferová tiskárna s elektrickými krokovými motory, kde není zapotřebí tlakového vzduchu. Velmi vhodná pro potisk velkých ploch a dotisk celých textů. Jednoduchá na ovládání s menu v českém jazyce. Ve spolupráci se softwarem Codesoft dokáže vytisknout prakticky cokoli v černobílém provedení, přímo na obalovou folii.
Flexibilita a velká variabilita velikosti tiskových polí umožňuje vybrat nejvhodnější typ tiskárny přímo pro Vaši aplikaci. Od potiskované plochy 30x53mm až po 107x160mm u krokové verze stroje a 53x500mm až po 107x250mm u kontinuální verze stroje. Rozlišení 305DPI a rychlost tisku až do 400mm/s u krokových a 600mm/s u kontinuálních tiskáren ji řadí k nejlepším ve své kategorii.

© Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

NAVRCHOLU.cz
« mapa stránek »

O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty