Termotiskárna Kortho M - 40


KORTHO -tepelné razící systémy jsou moderní a hospodárnou metodou pro tisk a popisování výrobků přímo při výrobním a balícím procesu.

Chcete-li čistý nebo jen částečně předtištěný obalový materiál ( fólie , papír , karton , hliník atd. ) doplňovat měnícími se informacemi , je tepelný razící systém KORTHO ideálním řešením. Lze potiskovat i celoplošně a v různých kombinacích. Přímo v balícím stroji doplníte údaje rychle , kvalitně a bez problémů. Různé texty a znaky lze kombinovat v každém okamžiku rychle a velmi jednoduše. KORTHO termotiskárny jsou charakteristické svojí kvalitou , hospodárným provozem a nízkými nároky na údržbu.

Nízké pořizovací náklady. Ideální pro značení i při vysokých rychlostech výroby. Hospodárné využití ražební fólie , možnost seřízení posunu fólie za chodu. Vyžaduje minimální údržbu. Malá v rozměrech , snadno vestavitelná. Potiskovací plocha 20 x 40 mm. Výkon až 500 taktů za minutu.

Termotiskárna KORTHO M - 40 je cesta k hospodárnosti a kvalitě v kódování a potiskování na obalovou fólii a výrobky. Termotiskárny KORTHO vyrábí vysoko kvalitní tisk ( odolný proti otěru ) během výrobního procesu na různé typy materiálů , jako jsou různé PE folie , ale také na papír , karton , umělou hmotu , gumu , kůži, kabely, bovdeny a mnoho dalších materiálů.

Termotiskárna KORTHO M - 40 může být namontována ke krokovým nebo kontinuálním balícím strojům , etiketovacím automatům atd. Termotiskárna M - 40 je malá , snadno vestavitelná , je pevné konstrukce a vyhovuje všem evropským normám. Termotiskárna je řízená ovládacím panelem termotiskárny KORTHO.

Termotiskárna M - 40 je velmi vhodná pro tisk krátkých textů , jako je datum výroby a spotřeby , recyklační symbol , CE symbol , čárový kód atd.

Korthofah dodává různá příslušenství , která zajišťují pružnost v uspořádání potiskované plochy. Pro kombinaci tisku je možné použít např. jednotlivé znaky nebo textové štočky , nastavitelné datovací válečky , číslovací jednotky, hořčíkové ražební matrice nebo rádiusové typy pro tisk na kabely.

Potisk na obaly a výrobky se provádí přes tepelnou fólii. Horká potiskovací hlava přitiskne krátce ražební fólii na obalový materiál. Nanesený pigment na ražební fólii se přenese na obal , kde okamžitě přilne. Ražební fólie je k dostání v různých barvách a typech a může být dodána v požadované šíři a délce. Správný typ ražební fólie má velký vliv na kvalitu tisku.

© Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

NAVRCHOLU.cz
« mapa stránek »

O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty