Termotiskárna Kortho M - 100 / 150


KORTHO - tepelné razící systémy jsou moderní a hospodárnou metodou pro tisk a popisování výrobků přímo při výrobním a balícím procesu.
Chcete-li čistý nebo jen částečně předtištěný obalový materiál ( fólie , papír , karton , hliník atd. ) doplňovat měnícími se informacemi , je tepelný razící systém KORTHO ideálním řešením. Lze potiskovat i celoplošně a v různých kombinacích. Přímo v balícím stroji doplníte údaje rychle , kvalitně a bez problémů. Různé texty a znaky lze kombinovat v každém okamžiku rychle a velmi jednoduše. KORTHO termotiskárny jsou charakteristické svojí kvalitou , hospodárným provozem a nízkými nároky na údržbu.

Nízké provozní náklady. Velká úspora obalového materiálu nebo etiket vzhledem k dotisku přímo při výrobě. Hospodárné využití ražební fólie , možnost seřízení posunu fólie za chodu. Vyžaduje minimální údržbu. Malá v rozměrech , snadno vestavitelná. Potiskovací plocha M 100 : 100 x 100 mm , M 150 : 100 x 150 mm . Pro tisk výrobního složení a názvu , typu , čárového kódu a podobně. Na horizontálních a vertikálních baličkách , blister balení nebo vakuovaných baličkách.

Termotiskárna KORTHO M - 100 / 150 je cesta k hospodárnosti a kvalitě v kódování a potiskování na obalovou fólii a výrobky. Termotiskárny KORTHO vyrábí vysoko kvalitní tisk ( odolný proti otěru ) během výrobního procesu na různé typy materiálů , jako jsou různé PE fólie , ale také na papír , karton , umělou hmotu , gumu , kůži, kabely, bovdeny a mnoho dalších materiálů.

Termotiskárna KORTHO M - 100/150 může být namontována ke krokovým , kontinuálním balícím strojům nebo výrobním linkám. Možnost užití při výrobě a balení krmných směsí , umělých hnojiv , postřiků , koření , v mlékárenském průmyslu , na balicím stroji blister , pro farmacii , na vakuových baličkách atd. Dále je možné tiskárnu užívat samostatně k ručnímu ( stolnímu ) potisku. Tiskárny KORTHO jsou velmi variabilní.

Univerzální balicí materiál nebo fólie zajišťuje značnou úsporu na zásobách ve skladovém hospodářství . Přímý potisk různými daty na balicí fólie také umožní odstranění etiket. Dotisk je možný i do etiket přímo na etiketovacím stroji.

Korthofah dodává různá příslušenství , která zajišťují pružnost v uspořádání potiskované plochy . Pro kombinaci tisku je možné použít např. jednotlivé znaky nebo textové štočky , nastavitelné datovací válečky , číslovací jednotky a hořčíkové ražební matrice nebo radiusové typy pro tisk na kabely.

Potisk na obaly a výrobky se provádí přes tepelnou fólii. Horká potiskovací hlava přitiskne krátce ražební fólii na obalový materiál. Nanesený pigment na ražební fólii se přenese na obal , kde okamžitě přilne. Ražební fólie je k dostání v různých barvách a typech a může být dodána v požadované šíři a délce. Správný typ ražební fólie má velký vliv na kvalitu tisku.

© Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

NAVRCHOLU.cz
« mapa stránek »

O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty