Máte-li kompletně potištěný obalový materiál a chcete pouze doplňovat měnící se informace o datu výroby a expirace, nebo snad dotiskovat cokoli jiného, je Termotisk (horká ražba kovovými literami), nebo Hot Qick Coder (značení silikonovými literami) tím ideálním řešením. Lze potiskovat i celoplošně pomocí hořčíkových štočků a v různých kombinacích. Výkony mnohonásobně převyšující rychlost balicího stroje, vysoká spolehlivost a minimální údržba, dělají z tohoto principu uživatelsky dlouhodobě nejjednodušší a nejlevnější princip značení.
Kortho Hot Quick Coder je pružný , výkonný , dotekový kódovací systém , který nabízí perfektní tisk na stojící a pohybující se výrobky s výkonem až 250 tisků za minutu. HQC je rychlý , přesný a spolehlivý. Tiskne maximálně 3 řádky textu na ploše 12 x 24 mm. Kortho Quick Coder je vhodný pro tisk krátkých textů např . datum , cena , logo , recyklační symbol , různé znaky atd. Okamžitě suchý , ostrý a jasný tisk na porézních i neporézních materiálech umožňují speciální Kortho barvící válečky. Tisk je možný na PE fólie , papír , sklo , umělé lahve , kovové kanystry ,kartony atd.
Termotiskárna KORTHO M - 40 je cesta k hospodárnosti a kvalitě v kódování a potiskování na obalovou fólii a výrobky. Termotiskárny KORTHO vyrábí vysoko kvalitní tisk ( odolný proti otěru ) během výrobního procesu na různé typy materiálů , jako jsou různé PE folie , ale také na papír , karton , umělou hmotu , gumu , kůži, kabely, bovdeny a mnoho dalších materiálů.
Nízké pořizovací náklady. Ideální pro značení i při vysokých rychlostech výroby. Hospodárný provoz bez použití pigmentové ražební fólie. Vyžaduje minimální údržbu. Malá v rozměrech , snadno vestavitelná. je pevné konstrukce a vyhovuje všem evropským normám. Termotiskárna je řízená ovládacím panelem termotiskárny KORTHO. Potiskovací plocha 20 x 40 mm. Výkon až 500 taktů za minutu.
Chcete-li čistý nebo jen částečně předtištěný obalový materiál ( fólie , papír , karton , hliník atd. ) doplňovat měnícími se informacemi , je tepelný razící systém KORTHO ideálním řešením. Lze potiskovat i celoplošně a v různých kombinacích. Přímo v balícím stroji doplníte údaje rychle , kvalitně a bez problémů. Různé texty a znaky lze kombinovat v každém okamžiku rychle a velmi jednoduše. KORTHO termotiskárny jsou charakteristické svojí kvalitou , hospodárným provozem a nízkými nároky na údržbu.
KORTHO - razící systémy jsou moderní a hospodárnou metodou pro tisk a popisování výrobků přímo při balícím procesu vytlačováním do popisovaného materiálu za tepla i za studena.
KORTHO - tepelné razící systémy jsou moderní a hospodárnou metodou pro tisk a popisování výrobků přímo při výrobním a balícím procesu.
Termotiskárny KORTHO vyrábí vysoko kvalitní tisk ( odolný proti otěru ) během výrobního procesu na různé typy materiálů , jako jsou různé PE fólie , ale také na papír, karton , umělou hmotu , gumu , kůži a mnoho dalších materiálů.

© Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

NAVRCHOLU.cz
« mapa stránek »

O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty