Kódovací tepelně razící fólie, karbonové pásky


  Kódovací fólie této pigmentové řady jsou určeny k potisku obalů a dalších výrobků pomocí tiskáren využívajících horké ražby. Nejčastěji používané k tisku data výroby a spotřeby, čísla směn, nebo technických informací o výrobku atd.

  Na trh přinášíme folie s velkou universálností vzhledem k jejich využití na různé podkladové materiály. Dodávky ve všech pastelových barvách a nejrůznějších šířích. Na přání možno volit i délku návinu. Nejčastější náviny jsou 122 m, 183 m, 305 m a 600 m.

  V nabídce dále naleznete metalické, zlaté a stříbrné folie, řadu pigmentových matových a lesklých druhů. Jejich vysoká odolnost splní i ty nejnáročnější požadavky na otěr, odolnost oproti chemickým vlivům atd. Folie jsou určeny pro všechny druhy aplikací na tvrdé a měkké plasty, papír, PE, PP, PET, atd.

  Po konzultaci doporučíme vhodný typ pásky k odzkoušení avšak přesný typ pásky pro trvalé užívání určíme až po odzkoušení při tisku na Váš obalový materiál. Tyto ražební fólie jsou určeny pro termotiskárny a zlatičky všech druhů a typů. Teplota tisku 80°-250°C. V pohotovostním skladu máme stále v zásobě nejpoužívanější rozměry a barvy, které jsou okamžitě k dispozici. Ostatní poptávku jsme schopni uspokojit do týdne.

  Příklad použití : Sellier & Bellot, Astro. Mašek, Hesser, Velteko, Rovema, Kortho, Multivack, Custner, Chemosvit, Simplex, IMA, Allen, atd.

  V poslední době nacházejí naše ražební fólie velké uplatnění v automobilovém průmyslu při značení např. kabelů, bovdenů, brzdového obloženi atd.

  © Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

  NAVRCHOLU.cz
  « mapa stránek »

  O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty