K celému sortimentu značících a popisovacích přístrojů dodáváme veškerý spotřební materiál.
Kódovací fólie této pigmentové řady jsou určeny k potisku obalů a dalších výrobků pomocí tiskáren využívajících horké ražby. Nejčastěji používané k tisku data výroby a spotřeby, čísla směn, nebo technických informací o výrobku atd.

Použití ve strojích např: Sellier & Bellot, Astro, Mašek, Hesser, Velteko, Rovema, Kortho, Markem, Allen, Multivack, Custner, Simplex, IMA, Open Date, Compacte, Seci Printer atd.
Všechny náplně do tiskáren HP lze snadno měnit zacvaknutím a vycvaknutím.
Dodáváme termotransferové fólie - vhodné pro téměř všechny TTR tiskárny. Podle požadovaných vlastností ( odolnost proti otěru, poškrábání, teplu, nebo ředidlům ) se volí vhodný typ a složení pigmentu pásky. Směr návinu, zaváděcí fólie, šíři a návin vyrobíme dle Vašich požadavků.

Použití na tiskárnách např.: Kortho, Markem, Open Date, Sato, Datamax, TEC, Zebra, Godex, Imaje, Citizen, Avery, Monarch, Intermec, Jaguar, SmartDate, Videojet, Linx, Soabar, Novexx, Printronix, Valentin atd.
Některé inkousty se dodávají zpracované technologií "Heads Up" (H), při níž díky svému složení podstatně omezují údržbu prováděnou obsluhou. Inkousty s technologií heads up nevyžadují mezi jednotlivými tiskovými cykly ani při delších ostávkách zakrývání trysky ani její čištění.
Použití ve strojích např: Varotec, Markem, Kortho, Maky, EDM, Norwood, Dato Flash, Dato Pack, Imaje, Bralpack, D.Faingold, Markotech, Allen, Elmo atd..
Kromě široké palety zakázkových inkoustů nabízí firma Collins také tyrkysové, purpurové a žluté inkousty na bázi pigmentu a 14 standardních receptur na bázi barviva.
Celá škála dodávaných barev a inkoustů na značení do principem různých popisovačů je dělena podle rychlosti schnutí, použití, a poréznosti popisovaného povrchu.
Inovativní inkousty navržené speciálně pro jedinečné a zabezpečené aplikace.
Firma Collins nabízí standardní i zvláštní inkousty navržené pro bezpečnostní aplikace.
Tyto litery a štočky se používají na tiskárnách Markem, Kortho, Avery, Jones, Kwik–Lock, Concave, Schmidt, Arenco, T-Type, Doboy, EDM, Norwood, Dato Flash, Open Date, Dato Pack, Imaje, Bralpack, D.Faingold, Markotech, Allen, Elmo, Maky, atd.
Jakostní "netepelné inkousty" (Heatless inks) pro potiskování průmyslových obalů technologií HP Thermal Inkjet - tisk na polopórovité a nepórovité podklady.
Ribtype gumové litery Vám dovolí snadno měnit tištěné informace na kartonech, obalech a výrobcích. Každý kus gumového typu má vzadu drážky a takto může být vtisknut do drážkované gumy na Vašem značícím zařízení (princip gumového suchého zipu). Takovéto litery a štočky se používají do odvalovacích kódovacích zařízení, ručních tiskáren a razítek, které jsou vybaveny základní drážkovanou gumou. Gumové typy RIBtype® jsou kompatibilní se značkami Telos®, Posta® a Tiflex® vyráběnými v Evropě.
Náplně určené pro technologii HP TIJ 2.5, vhodné pro širokou škálu aplikací. Všechny náplně ImTech lze snadno měnit zacvaknutím a vycvaknutím.
Různé druhy inkoustových válečků (Ink Rolls) se používají v odvalovacích popisovačích jak na savé, tak na nesavé materiály. Válečky dodáváme v nejrůznějších šířích. vnitřních a vnějších průměrech, přesně na přání zákazníka. Válečky lze pořídit jako jednorázové a nebo je možné je sytit z inkoustových rezervoárů v odvalovacím kódovači.

© Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

NAVRCHOLU.cz
« mapa stránek »

O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty