Odvalovací inkoustové kódovače a popisovače jsou určeny k jednoduchému popisu kartonů, lepenky, fólií, dřeva, hadic, sáčků, koberců, plastových či železných částí, umělohmotných fólií, netkaných textilií atd.. Možnost výběru inkoustů dle popisované plochy ( savé / nesavé ) materiály. Pracuje spolehlivě v každém značícím či balicím procesu i při vysokých rychlostech. Investičně nenáročné strojky jsou ideálním řešením tam, kde je tisk stálý a opakuje se v pravidelných intervalech.
Ruční odvalovací Handcoder k popisu kartónů a balících materiálů. Na savé i nesavé materiály
Mini-coder tiskací stroj na neporézní materiály pracuje bez údržby i při velkých rychlostech. Bez problémů lze tisknout na voskované a lakované kartony, umělohmotné fólie, gumu, kov nebo sklo s rychlostí schnutí od 2 vteřin při 24 °C.
Universální dopravníkový liniový tiskací stroj na neporézní materiály pracuje bez údržby i při velkých rychlostech. Bez problémů lze tisknout na voskované a lakované kartony, umělohmotné fólie, gumu, kov nebo sklo s rychlostí schnutí od 2 vteřin při 24 °C.
Tyto odvalovací inkoustové kódovače jsou určeny k jednoduchému popisu kartonů , lepenky , fólií , dřeva , hadic , sáčků , koberců , plastových či železných částí . Možnost výběru inkoustů dle popisované plochy ( savé / nesavé ) materiály. Pracuje spolehlivě v každém značicím či balicím procesu.
Mid Size-coder je tiskací stroj na neporézní materiály, pracuje bez údržby i při velkých rychlostech. Vhodný pro aplikace jako je potisk sudů, plastových boxů, ale i kontinuálních obalů.
Programovatelný dávkovač od Universalu byl vyvinut jako pokročilá metoda zásobování inkoustem dle požadavků ke všem typům kontaktních odvalovacích kódovacích zařízení při vysokých rychlostech tisku.

© Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

NAVRCHOLU.cz
« mapa stránek »

O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty