Především v automobilovém průmyslu, ale nejen tam, se hojně využívá bodové značení pro označování dobrých, či špatných kusů na kontrolních stanovištích, označování detekovaných chyb, délek atd. Přístroje pracují ve spolupráci s řídícím PC (PLC), v jakékoliv poloze tisku ve vysokých rychlostech i s dlouhými prodlevami mezi tiskem. Tisk různými barvami a UV inkousty, volitelný průměr značeného bodu, kontaktní i bezkontaktní principy.
Kortho Hot Quick Coder je pružný , výkonný , dotekový kódovací systém , který nabízí perfektní tisk na stojící a pohybující se výrobky s výkonem až 250 tisků za minutu. HQC je rychlý , přesný a spolehlivý. Tiskne maximálně 3 řádky textu na ploše 12 x 24 mm. Kortho Quick Coder je vhodný pro tisk krátkých textů např . datum , cena , logo , recyklační symbol , různé znaky atd. Okamžitě suchý , ostrý a jasný tisk na porézních i neporézních materiálech umožňují speciální Kortho barvící válečky. Tisk je možný na PE fólie , papír , sklo , umělé lahve , kovové kanystry ,kartony atd.
Flexibilní a použitelný v jakékoli pozici. Variabilní bezkontaktní systém pro označování správných, či kvalitativně schválených dobrých dílů ve Vaší výrobě. Se systémem JET-PEN typ 100 a 200, navrženém na základech současné INK jet technologie, Vám představujeme dvě systémové řady bezkontaktní technologie v nejvyšší kvalitě provedení.
Micro-Sprayové popisovače Universal jsou vytvořeny pro bezkontaktní bodové popisování a identifikaci výrobku nebo jeho akceptaci/odmítnutí pomocí barevné kódovací tečky. Tyto nízkotlaké atomizující tryskové jednotky vytvářejí až 180 popisů za minutu, a tudíž poskytují vysoký stupeň flexibility popisování při obvyklých rychlostech automatizací.
Průmyslové pneumatické razítko pro potisk porézních i neporézních materiálů. TC Printer je další variantou pro potřebu jednoduchého značení, které nevyžaduje častou změnu textu, a je nejpoužívanější náhradou jednoduchých razítek větších rozměrů. Zařízení pracuje na bázi pneumatického pohybu a při každém cyklu si nanáší inkoust na gumový razník.
Standardně je dostupný v rozměrech 24 x 24 mm, 24x35 mm až po 24x48mm v různých kónických zakřiveních. Inkoustové cartridge používané pro TC Printer jsou použitelné jak na savé, tak na nesavé materiály v různých barevných odstínech.
Colibrì model 289 je nejmenší verzí kódovače od italské společnosti Giugni a jedním z nejmenších na trhu vůbec. Ideální pro dotisk data výroby, spotřeby, šarže, cen a různých dalších kódů. Tiskne na stojící výrobek nebo za pohybu do 10 m/min. Tento strojek může být nainstalován a provozován v jakékoli poloze, a díky tomu a svým malým rozměrům je velmi snadno vmontovatelný do všech linek a strojů. Maximální výkon je 220 taktů za minutu a je schopen pracovat s elektro-pneumatickým nebo jen pneumatickým ovládáním. Kolibri je vybaven dvěma různými držáky pro snadné použití v různých aplikacích a pro různé tiskové potřeby. Používá přednasycené cartridge s inkoustem o různých barevných odstínech.

© Bohemia Znak | webové stránky, internetové obchody |

NAVRCHOLU.cz
« mapa stránek »

O naší společnosti | Průmyslové značení a popis | Balicí technika | Kontakty